انتخاب زبان

برگزیده شدن شرکت مهندس پیشگان در مناقصه ایرانسل از میان تمام رقبای داخلی و خارجی

شرکت مهندس پیشگان آزمون افزار یاس، در مناقصه برگزار شده توسط شرکت ایرانسل، به عنوان برترین شرکت در حوزه تست و تضمین کیفیت نرم افزار انتخاب گردید. مهندس پیشگان | تست و تضمین کیفیت نرم افزار

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، جهت برون سپاری تست و تضمین کیفیت سیستم های نرم افزاری خود، مناقصه ای را با عنوان software quality assurance)SQA) در ابتدای سال 1395 برگزار نمود. این مناقصه بین چندین شرکت داخلی و خارجی برگزار گردید. هدف از برگزاری این مناقصه، شناسایی پیمانکار مناسب برای انجام تمام فعالیت های تست نرم افزارهای شرکت ایرانسل بود که از جمله آنها می توان به تست عملکردی (functional test)، تست کارایی (performance test) و تست امنیت (security test) اشاره نمود. بعد از گذشت چند ماه از بین تمام شرکت های داخلی و خارجی، نهایتا شرکت مهندس پیشگان به عنوان برنده مناقصه انتخاب شده و تست محصولات نرم افزاری ایرانسل به مدت چندین سال به این شرکت واگذار گردید.

در انتخاب پیمانکار تست، پارامترهای متعددی همچون توانمندی فنی، سابقه اجرایی، مجوزهای لازم و قیمت مناسب دخالت داشتند. شایان ذکر است بنیان گذاران شرکت مهندس پیشگان، بیش از ده سال سابقه اجرایی در حوزه تست و تضمین کیفیت نرم افزار داشته و اکثریت ابزارهای پیشرفته تست و تضمین کیفیت را در اختیار دارند. شرکت مهندس پیشگان تنها شرکت خصوصی دانش بنیان در حوزه تست و تضمین کیفیت نرم افزار می باشد. این شرکت آمادگی برگزاری جلسات رایگان جهت ارائه راهکارهای لازم برای ممیزی و بهبود کیفیت نرم افزارهای شما را دارد. از جمله خدمات این شرکت می توان به آموزش، ارائه ابزار، ارائه مشاوره، ممیزی و برون سپاری کلیه فعالیت های تست و تضمین کیفیت نرم افزار اشاره نمود. کافی است با ما در تماس باشید.